Tutaj jesteś

Skuteczny zabieg dermapen

10 listopada 2022 Uroda dermapen

Dermapen to pojęcie, o którym mało kto wie. Przede wszystkim brzmi nieco enigmatycznie. Ciężko się temu dziwić, ponieważ nie każdy zajmuje się na co dzień kosmetologią. Warto jednak wiedzieć, że dermapen to coraz popularniejszy zabieg. Dobrze dowiedzieć się, na czym on polega.

Na czym polega zabieg dermapen?

Okazuje się, że zabieg dermapen stosowany jest jako wspomaganie terapii wypadania włosów. Trzeba wiedzieć, że z zabiegu dermapen można skorzystać w praktycznie każdym gabinecie oferującym medycynę estetyczną. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na tego typu zabieg. Ma on bardzo skuteczne działanie i dostępny jest w relatywnie niskiej cenie. Przede wszystkim dermapen można uznać za jeden z bardziej rewolucyjnych zabiegów współczesnej medycyny estetycznej. Co istotne, do jego wykonania stosuje się specjalne urządzenie. Swym wyglądem przypomina długopis. Okazuje się, że opatentowana technologia pulsujących igieł to zdecydowanie sekret skuteczności dermapenu. Dzięki takiemu wyjątkowemu urządzeniu do mikronakłuwania skóry, możliwa jest naturalna stymulacja produkcji kolagenu, co jest bardzo cenione. Co więcej, urządzenie tego typu wykorzystuje naturalne zdolności organizmu do regeneracji. Mikrouszkodzenia skóry, do których dochodzi w czasie zabiegu dermapenem, są zdecydowanie w pełni kontrolowane. Dzięki temu mezoterapia mikroigłowa to popularny zabieg, który jest w pełni bezpieczny.

Dlaczego warto zapisać się na zabieg dermapen?

Sporo osób nie wie, jakie są wskazania do zabiegu dermapen. Przede wszystkim linia wskazań do niego jest dość długa. Warto wiedzieć, że zabieg dermapen najlepiej wykonać w przypadku problemu z utratą elastyczności skóry oraz przy bliznach potrądzikowych. Do tego dolicza się pojawienie się cellulitu oraz łysienie. Zabieg dermapen zalecany jest też w przypadku nadmiernego wypadania włosów. Obecnie jest on chętnie stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W Polsce pojawia się coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej, w których oferowany jest tego typu zabieg. W każdym większym mieście w naszym kraju można się na niego zapisać. Warto jednak wiedzieć, że zabieg dermapen powinien zostać przeprowadzony przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej lub przez dermatologa. Pomimo że jest to zabieg dość mało inwazyjny, to w czasie nieodpowiedniego wykonania może dojść do mniej bądź bardziej poważnych powikłań. Dlatego zawsze warto wybierać renomowany gabinet medycyny estetycznej. Dzięki temu można być spokojnym o jakość przeprowadzanego zabiegu.

Redakcja kobietymedycyny.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?