kobietymedycyny.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

różowe końcówki włosów
Lifestyle

Różowy kolor końcówek włosów

Włosy są bardzo podatne na różne farbowanie. Dlatego można z nimi eksperymentować. Przeważnie takie eksperymenty robi się w wakacje, gdy mamy dużo czasu.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • czy warto pofarbować włosy na różowo
  • jakie są alternatywy zamiast farbowania włosów na różowo

Zobacz także: https://kobietymedycyny.pl/kolorowe-wlosy-od-spodu/

Różowe włosy – sprawdź czy warto

Warto jednak iść z farbowaniem włosów do fryzjera, który fachowo pokoloruje nasze włosy. Różowe końcówki włosów są bardzo modne szczególnie dla młodych dziewczynek. Idealnie pasują różowe końcówki, gdy mamy naturalnie blond włosy. Dzięki temu, że mamy jasne włosy, to nie musimy używać dużej ilości farby na to, by efekty były widoczne. Różowe końcówki włosów bardzo pasują do blond włosów.

Gdy mamy jednak naturalnie ciemny odcień, to różowe końcówki włosów mogą wyjść nieco mniej spektakularnie. Dlatego tym bardziej, jeśli chcemy mieć fachowo wykonaną zmianę koloru, to należy się umówić do specjalisty. Będziemy mieć wtedy także pewność, że nasz kolor będzie rozprowadzony równomiernie. Warto też dodać, że są różne rodzaje farb, które mogą się trzymać na naszych włosach dłużej lub krócej w zależności od intensywności koloru. Cena takiej koloryzacji zaczyna od grubości włosów i zużytej ilości farby aby zrobić różowe końcówki włosów.

Różowy kolor końcówek włosów – alternatywa

Kolorowe włosy wyglądają bardzo spektakularnie. Nie tylko różowe i nie tylko różowy kolor końcówek włosów, ale ostatnio również modne stały się inne kolory – takie jak niebieski, zielony czy pomarańczowy. Kolorowe odcienie włosów nie noszą tylko dzieci, ale czasem również i dorośli. Kolor farby na głowie może świadczyć nie tylko o ciekawej osobowości, ale również odważnych pomysłach – jednak nie każdy zgodzi się zrobić odważny kolor na głowie. Fajną alternatywą oprócz farbowania drastycznego włosów są również syntetyczne peruki oraz sztuczne włosy na klipsach.

Zamówione włosy należy dobrze wyczesać, a następnie wziąć górną warstwę włosów do góry, aby przypiąć włosy i schować je wśród swoich naturalnych. Takie rozwiązanie nie jest drastyczne dla naszych włosów i klipsy możemy odpiąć w każdym momencie. Nie jest to drastyczna zmiana, ale na pewno delikatnie zauważalna. Należy pamiętać również o tym, że syntetyczne włosy należy co jakiś czas myć oraz wyprostować. Dobrze wypielęgnowane na pewno posłużą nam na dłużej.

Przeczytaj więcej na mamydopogadania.pl

różowe końcówki włosów